yükleniyor

Biz Kimiz?


bİz kİMİZ?

" Hedeflerininizi Başarıya Taşıyan WooLge kimdir ?"

WooLge Ailesi


Hızla büyüyen ve gelişen Türkiye'mizde siz değerli müşterilerimizin ürün ve hizmetlerinizi sunabilceğiniz müşteri portföyünü oluşturarak, hedefi başarmak olan bütün müşterilerimize Türkiye başta olmak üzere Orta Doğu, Amerika, Avrupa, Asya ve Güney Afrika bölgelerine ürün ve hizmetlerinizi taşımaktayız.Türkiye’nin, İhracat,üretim ve yurtiçi satış alanındaki Dev firmalarına Hizmet veren, reklam stratejileri ile başarıya giden yolda değerli müşterilerine reklamda rehber olan WooLge, 2010 yılında sektöre İbrahim BULUT ile temel atarak amiral gemisi olan hizmetleriyle Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde küçük bir ofis ile hızlı ve emin bir giriş yaptı.

Bünyemizde sertifikalı uzman bulundurarak satış ve pazarlama staretejileri hakkında danışmanlık hizmeti sunan WooLge Ailesi olarak, bütün ürün ve hizmetlerinizi dilediğiniz alanlara ve müşterilere ulaştırmak için Google ve Sosyal Medya Dijital Reklam Alanlarından doğru faydalanmanızı sağlayacak stratejileri siz değerli müşterilerimize sunuyor, başarı yolunda zaman ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

WooLge Ailesi olarak 2012 yılından beri sürdürdüğümüz Google Reklamları- Facebook Reklam-Yandex-Twitter ve diğer internet mecralarında doğru hedef kitleyi belirleyerek, müşterilerimize daha geniş ve doğru kitleler için reklam verme olanağı sunuyoruz.

WooLge Ailesi olarak başarının temel taşlarından en önemlisi olan reklam alanında, siz değerli müşterilerimize derin tecrübelerimizi sunarak rehber olmak, başarınızın her anını sizin heyecanınızla paylaşarak birlikte yol almanın mutluluğu nihai hedefimizdir.

Hedefi başarı olan vizyonu geniş müşterilerimize kazandırmaya devam ederek, kazandır kazan mantığı ile her geçen gün WooLge Ailemize yeni mutlu müşterilerimizi dahil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz

WooLge Ailesi olarak işimizi yaparken önceliğimiz, reklam konusunda tecrübelerimizi müşterilerimiz ile paylaşarak müşterilerimize kazandırmaktır. '' Kazanmanın yolu kazandırmaktan geçer. ''anlayışı ile gündemi sürekli takip ederek yenilikçi fikirler ile yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.

HEDEFİNİZ BAŞARIYSA DOĞRU YERDESİNİZ ! 

MÜŞTERI HIZMETLERI

   0850 303 0 830

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.