yükleniyor

E-Ticaret1000 TL  ve Üzeri Tasarım Harcamalarınızda %10 İNDİRİM '


e-Ticaret

"E-TİCARET SANAL MAĞAZA SİSTEMİ İLE 7/24 AÇIK BİR MAĞAZANIZ OLSUN..." 

Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır. Elektronik ticaret, ticari işlemlerden biri veya tamamının elektronik ortamda gerçekleştirilmesi yoluyla reklam ve pazar araştırması, sipariş ve ödeme, teslimat olmak üzere üç aşamadan oluşmaktadır.Elektronik ticaret ya da kısaca e-ticaret, 1995 yılından sonra İnternet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan,ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramıdır.

Elektronik ticaret, tüm dünyada ticaretin serbestleştirilmesi eğilimi ile birlikte, 2000'li yıllardan sonra yaşanan ve bilgi iletişimini kolaylaştıran teknolojik gelişmelerin bir parçası olarak ortaya çıkmıştır. Geleneksel pazarlama yöntemlerine,İnternet olanaklarını da ekleyen kuruluşlar, sadece belirli bir kitleye satış yapabilmenin ötesine geçip, üretkenliği ve yaratıcılığı arttıran küresel e-ticaret bağlantıları kurma şansını elde edebilmeye başlamıştır. Eskiden birçok şirket televizyon, gazete, radyo gibi araçları kullanarak potansiyel müşterilerine ulaşmaya uğraşırken, bugün bunlara İnternet üzerinden reklamcılık da eklenmiştir.

E-ticaretiniz varsa firmanızın 7/24 açık bir şubesi var demektir. E-Ticaret internet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ya da sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir. Kısaca tanımayalacak olursak e-ticarete, ticaretin elektronik versiyonudur diyebiliriz.

Güvenilir,hızlı-dinamik vede satış kompikasyonunu sağlayabilceğiniz kalite sınırları içerisinde interasyonel ortamda satışlarınızı yapmanız için güvenilir e-ticaret pazarınızı oluşturmamızda tecrübemizle sizlere hizmet vermekten onur duyarız.


ANAHTAR TESLİM PROFESYONEL E-TİCARET ÇÖZÜMÜ

Alan Adı,Hosting,E-Mail,Güvenlik,Yedekleme,Ödeme Altyapıları ve Diğer Birçok Hizmet Size WooLge,tarafından bir bütün olarak sunulur.

KULLANICI DOSTU KOLAY KULLANIM ÖZELLİKLERİ

Akıllı E-Ticaret Paketleri ile sitenizin yönetim süreçleri hem hızlı, hemde çok kolay Online Satış Sitenizi yönetirken zamandan kazanın!

TEKNİK DESTEK VE ÜCRETSİZ E-TİCARET EĞİTİMLERİ

Her hafta düzenlenen ücretsiz E-Ticaret Eğitimlerimize katılabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

TAM ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Bir E-Ticaret sitesi için arama motoru optimizasyonunun önemini unutmayınız.Reklam dışında da başaralı sonuçlar alabileceğinizi unutmayın.

MARKANIZI YANSITAN E-TİCARET TASARIM SEÇENEKLERİ

Sizin için hazırladığımız hazır E-Ticaret tasarımlarından birini seçerek sanal mağazanızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

İHTİYACINIZ OLAN TÜM PAZARLAMA ARAÇLARI

Online Satışlarınızı artırmak için hediye çekleri promosyonlar tanımlayabilir,müşterilerinize farklı kampanya fırsatları sunabilirsiniz.Müşteri Hizmetleri

   0850 303 0 830

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.