yükleniyor

Google Reklamları

WooLge İle Reklam veren Tüm Herkese 100 TL Promosyon Hediyesi !

Form Doldurmak için Tıklayınız !


GOOGLE REKLAMLARI


Reklam kampanyalarınız için WooLge Ailesi ile çalışmaya başladığınız zaman birçok hizmet yelpazemizden ücretsiz yararlanabilir, sınırsız teknik ekibimizden destek alırsınız. Bizimle çalışmaya yeni başlayan firmalar için ücretli deneme süreciyle maliyet avantajı elde eder, büyük riskler almadan daha az ödeyerek daha yüksek kazanç sağlarsınız.


-Markanızı ve sektördeki yeriniz geliştirme ve duyurmanın en hızlı yolu

Hesap optimizasyonu ve reklam Kalite Puanı bileşenleri sayesinde reklam bütçeniz daha verimli kullanılır, %65'lere varan oranlarda tasarruf yapabilirsiniz. Web tasarımınızı ve hesap yapınızı, anahtar kelimelerinizi ve reklam metinlerinizi; Google Adwords içerik ve kalite puan yönergelerine uyumlu hale getirerek reklam konumunuzu yükseltebilir, daha düşük maliyetlerle daha etkili reklam yapabilir, daha geniş hedef kitlelere ürün-hizmetlerinizi ulaştırabilirsiniz.

GOOGLE Alışveriş REKLAMLARI

E-ticaret sitenizde yer alan ürünleriniz için alışveriş reklamları kullanma ilgili temel bazı bilgileri aşağıda bulabilir, aklınıza takılan her türlü hususta bize ulaşabilirsiniz, sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

-Marka Bilinirliğinizi ve Büyüme Hedeflerinize Ortam Sağlıyoruz

-Google Adwords Alışveriş (Ürün Listeleme-Görüntüleme Optimizasyonu) Reklamları Nelerdir?

Google Adwords Alışveriş Reklamları her bir ürün için farklı reklamlar oluşturmaya gerek kalmadan resim-logo, fiyat, promosyon mesajı ve mağaza adının-ünvanın eklenmesine olanak veren benzersiz bir reklam biçimidir. Bu reklam türü sadece alışveriş siteleri için kullanılabilir.

-Google Adwords Alışveriş Reklamları nerede görüntülenir?

Bu reklam türü Google Adwords arama sonuçlarında Alışveriş sonuçları içerisinde listelenir ve de görüntülenir.

GOOGLE ADWORDS ALIŞVERİŞ REKLAMLARININ AVANTAJLARI NELERDİR?

Google Adwords Alışveriş reklamları, arama sonuçları sayfasında çok prestijli bir yer ve alanda, ürün görseli ve fiyatı ile birlikte görüntülenir. Bu reklamların satışa dönüşme oranı diğer reklam türleri ile kıyaslandığında 5 kat daha fazladır.

 GOOGLE ADWORDS ALIŞVERİŞ REKLAMLARI NASIL ÜCRETLENDİRİLİR?

Google Alışveriş reklamları AdWords reklamlarının bir türüdür aynı şekilde ziyaretçi başı maliyet teklifi ile ücretlendirilir. Yeni bir reklam türü olduğu zaman marka bilincini artırmada vede uzmanlık gerektirdiği için rekabet daha az, yatırım getirisi daha yüksektir.

GOOGLE ADWORDS ALIŞVERİŞ REKLAMLARINDAN NASIL YARARLANABİLİRİM?

Bu reklam türünden yararlanabilmeniz için bazı teknik ve uzman ekiplere ihtiyaç duyacağınız bi alandır çünkü size fayda sağlaması açısından gereksinim duymaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Gerekli tüm düzenlemeler ve bilgilendirme için uzman ekibimiz size yardımcı olacaktır.


G-Mail REKLAMLARI

Gmail Sponsored Search(GSP) olarak bilinen Gmail reklamları, Gmail kullanıcılarını özel reklam formatları ile hedeflelerinize olanak sağlayan reklam kampanyası çözümüdür.

-Gmail Sponsored Search(GSP) Nedir?

-Nerede görülür?

Gmail Sponsored Search(GSP) reklamları hedeflenen kullanıcıların Gmail hesabında "Tanıtımlar" sekmesinde en üstte renklendirilmiş mesaj içeriği olarak ve e-posta okuma sayfasında sağ panelde ya da sağ üstte köşede görülür. Tıklandıktan sonra ise mesaj olarak okuma panelinde gösterilir. 

REKLAM FORMATLARI NELERDİR?

Gmail Sponsored Search(GSP) bir tanıtım mesajı içerir ve bu mesaj tıklandıktan sonra 650x650 boyutunda önizleme bir HTML görseli ile belirlenen mesaj verilir.Gmail Sponsored Search (GSP) kampanyalarında 3 reklam formatı kullanılabilir.

1) Temel Görsel

2)Gömülü Video

3)Başvuru Formu

HEDEFLEME SEÇENEKLERİ NELERDİR?

1) Alan adları 

2) Anahtar Kelimeler

3) İlgi Alanları 

4) Ürün Kategorileri 

5) Email Listeleri

 Gmail Sponsored Search(GSP) NASIL ÜCRETLENDİRİLİR?

GSP reklamları ziyaretçi başına maliyet olarak ücretlendirilir. Sadece reklama tıklandığında ve büyük mesaj önizleme görüntülendiğinde her bir kullanıcı için sadece bir defa mahsus ücretlendirilir. Açıldıktan sonraki gösterim, tıklama ve reklamı iletme herhangi bir maliyet oluşturmaz. Bir kullanıcı reklamı açana ya da silene kadar 30 gün içerisinde en fazla 10 defa hedeflenir.


-GOOGLE HARİTA OPTİMİZASYONU

Firma bilgilerinizin, Google ve Yandex Haritalarda yer almasını sağlayarak  adresiniz, iletişim bilgileriniz, çalışma saatleriniz,firma ile ilgili bir resim,web site ve şirketiniz hakkındaki bilgileri görünür kılabilirsiniz. Böylece müşterileriniz size daha kolay ulaşacak ve iletişime geçebilecektir.

-Google ve Yandex Harita Kayıtları ile müşterilerinizin sizi bulmasını sağlayın

-Dönüşüm ve Erişilebilirliğinizi Arttırın

Google ve Yandex harita kaydı sayesinde kullanıcılar telefon ve navigasyon cihazları ile doğrudan yön tarifi alabilir, sizi arayabilir veya web sitenize yönlenebilir.

-Hatalı Bilgileri Düzeltelim

Google ve Yandex haritalarda yer alan adres, telefon, web site veya konum bilgileriniz hatalı olabilir. Bu bilgilerin düzenlenmesini sağlayarak kullanıcıların doğrudan size ulaşmasını sağlayabiliriz.

Google/Yandex harita kaydı ücretsiz değildir. Kurumsal firmalar için tek seferlik 200TL+KDV hizmet bedeli karşılığında yapılmaktadır.

MÜŞTERI HIZMETLERI

   0850 303 0 830

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.