yükleniyor

Linkedin ReklamlarıWooLge İle Reklam veren Tüm Herkese 100 TL Promosyon Hediyesi !


Linkedin REKLAMLARI

Linkedin Reklamları Türkiye’nin de dahil olduğu 200’ün üzerinde ülkede 259 milyon kişinin kullandığı, Türkiye’ye ciddi anlamda popüler olmaya başlayan bir “iş” sosyal ağıdır. 2013’de tüm dünyada en hızlı büyümeyi Türkiye’de yaşadığını açıklayan Linkedin Reklamları Türkçe versiyonunu çıkardığını ve reklamcılık programına başladığını duyurmuştur.

WooLge olarak 2012’den beri Google Adwords, Facebook, İnstagram, Yandex ve Twitter reklamları konusunda onbinlerce işletmeye hizmet verdik. Ürün yelpazemizde artık Linkedin reklamları da bulunmaktadır. Çalışma mantığı Facebook reklamlarına oldukça benzeyen, tıklama başı maliyet ve reklamveren açık arttırmasına göre işleyen bir sistem olan Linkedin reklamları sahip olduğu değerli kitle nedeniyle Google ve Facebook’a göre daha pahalı bir  reklam mecrasıdır.

Linkedin REKLAMLARIM NEREDE GÖSTERİLECEK?

Reklamlarınız Linkedin.com’da Anasayfa, Profil sayfası, Grup sayfaları, Gelen Kutusu ve Arama Sonuç Sayfası gibi alanlarda gösterilir.

Linkedin Reklamlarımı kimler görecek?

Linkedin Reklamlarınız hedef kitlenize uygun Linkedin üyelerine gösterilir. Bir ilanın hedefini belirlemek, reklamınızı görüntülemeye uygun üyelerin kapsamını daraltmak anlamına gelir. Hedefleme seçenekleriniz şunları kapsar: İş ünvanı, Sektör, Ülke, Yaş, Cinsiyet, Kıdem v.s Demoloji ve İlgi Katagorilerine göre değerlendirilir.

Formu doldurmanız durumunda Linkedin Reklamları için size bir sertifikalı uzman ekip arkadaşımız ulaşacak, bu konuda detaylı bilgilendirme yapacaktır.

MÜŞTERI HIZMETLERI

   0850 303 0 830

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.