yükleniyor

YouTube Reklam Paketleri

Farklı YouTube Reklam Biçimleri ile Hedef Kitlenizi Yakalayın! YouTube farklı reklam hedefleme yöntemleri ile video reklamlarınızın hedef kitlenizin izlemesini sağlar.

Önce Firmamızı 1 HAFTA Deneyin, Sonra Çalışmaya Karar Verin!

250 TL. / Aylık
YOUTUBE REKLAM PAKETLERİ BAŞLANGIÇ PAKETİ - HAFTALIK Anahtar Kelime Çalışmaları Dönüşüm Takip Entegre & Optimizasyon Google Analystic Veri Akışı Raporlama 7 / 24 Destek Paneli Müşteri Temsilcisi HEDİYE - Sektör Analiz
Satın Al

Önce Firmamızı 15 GÜN Deneyin, Sonra Çalışmaya Karar Verin!

500 TL. / Aylık
YOUTUBE REKLAM PAKETİ EKONOMİK PAKET - 15 GÜNLÜK Anahtar Kelime Çalışmaları Dönüşüm Takip Entegre & Optimizasyon Google Analystic Veri Akışı Raporlama Toplantı & İş Akış Takibi 7 / 24 Destek Paneli Yeniden Pazarlama Müşteri Temsilcisi HEDİYE - 5 Banner HEDİYE - Sektör Analiz HEDİYE - Hedef Kitle Analiz
Satın Al

Önce Firmamızı 1 AY Deneyin, Sonra Çalışmaya Karar Verin!

1000 TL. / Aylık
YOUTUBE REKLAM PAKETİ POPÜLER PAKETİ - 1 AYLIK Anahtar Kelime Çalışmaları Dönüşüm Takip Entegre & Optimizasyon Google Analystic Veri Akışı Firma Strateji Önerileri 3 Farklı Raporlama Toplantı & İş Akış Takibi YouTube Kriz Yönetim 7 / 24 Destek Paneli Reklam Sayfası Alanı Hedefleme İşletme Profil Sayfa Deneyim Çalışması Yeniden Pazarlama Özel Müşteri Temsilcisi HEDİYE - 10 Banner HEDİYE - Sektör Analiz HEDİYE - Anahtar Kelime Bildirimi TANITIM - Acquisio BBM Algoritması
Satın Al

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

Marka Etkileşiminizi YouTube Reklamları ile Arttırın

YouTube Video reklamlar hedef kitlenizdeki insanları, sizi seçmeye yönlendirir. Sadece reklamınız izlendiğinde para ödersiniz. Gelişmiş hedefleme seçenekleri ile hedef kitlenizdeki kişilere doğru reklam gösterin.

Üstün Hedefleme

Geniş Erişim

Sadece İzlendiğinde Ödeme

YouTube reklamları genel olarak 3 farklı biçimde servis edilir.

Videoların Önünde


Youtube reklamlarınız reklamınız ya da hedef kitleniz ile ilgili bir videodan hemen önce yayınlanabilir. İlk 5 saniye sonunda reklamı atla seçeneği ile reklamı izleyenler reklamın 30 saniyesini izlemezse hiç bir ücret yansımaz. Kısa zaman diliminde akıllıca reklamlar ile kullanıldığında yüksek marka etkisi yaratır.

Video’dan Sonra


Reklamlarınız hedef kitleniz bir video izlerken hedefleme durumuna göre izlenen videonun hemen yanında öneri olarak görülür. Hedef kitleniz video ile ilgileniyorsa reklamlarınıza tıklar ve sadece reklamlarınız izlendiğinde ücret ödersiniz.

YouTube Arama Sonuçlarında


Hedef kitleniz YouTube üzerinde sektörünüz ile ilgili arama yaptığında reklamlarınız arama sonuçlarında görüntülenir. Kullanıcılar reklamlarınıza tıkladığında ve reklamınız izlendiğinde para ödersiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.