yükleniyor

Web Tasarım' 1000 TL  ve Üzeri Tasarım Harcamalarınızda %10 İNDİRİM '

WEB PAKETLERİMİZİ (DEMOLARI) İncelemek için TIKLAYINIZ !

web site tasarım

"Tutku Tasarımı, Tasarım Performansı, Performans İse Başarıyı Getirir."


WooLge Ailesi olarak Web site tasarım ve Web yazılım ekibimiz web sitenizi hazırlamadan önce markanız hakkında araştırma yapar, rakiplerinizi ve sektörü inceler. Bu Web tasarım araştırma ve incelemelerden elde edeceği verileri kendi deneyimleri ve yaratıcılıkları ile birleştirerek markanıza uygun bir konseptte web projenizi yani sitenizi tasarlar. Web sitesi tasarım açısından güçlü-dinamik ve hızlı olmasına dikkat ederken kullanıcı dostu fonksiyonlara ve uyumluluğuna da sahip olmasına özen gösterir.Siz müşterilerimize Web tasarım ile görsel açıdan gelişmiş, ilgi çekici, kullanılabilir ve ulaşılabilir web site tasarımları hazırlıyoruz.Web site tasarımları dijital ortamda markanız hakkında detaylı bilgi verir ve firma kimliğiniz olarak anımsanır, ürün ve hizmetleriniz hakkında potansiyel müşterilerinize sizi ayna gibi yansıtır. Bu nedenle biz, web site tasarımlarını markanızın pazarlama stratejisinde önemli bir yere sahip olduğunu ve firmanızın bilinirliği açısında interasyonel ağında zorunlu olduğunu düşünüyoruz.


mobil web site

  • Web site Tasarım ziyaretçileri akıllı telefonları ve tablet bilgisayarlarında daha rahat bir kullanım için mobil uyumlu arayüze ihtiyaç duyarlar. Bu sayede Web Site Tasarım özellikle son yıllarda akıllı telefon kullanımının yaygınlaşması ile birlikte dizüstü ve masaüstü bilgisayarların internet tarayıcılarında görüntülenen web sitelerinin mobil cihazlara uyumlu ve dinamik arayüzü olarak tasarlanması önemli hale geldi.

-UZMANLIK

  • WooLge Ailesi Mobil Uygulama Geliştirme ekibimiz,kurumsal çözümler ile sektörünüzdeki uzmanlığınızı ve teknolojinizi ilerletmeye yardımcı olmak için bu alanda önemli çalışmalar yapmakta, kullanıcı dostu, zengin özelliklere sahip ve projenizin tasarım ve dinamik yönü güçlü mobil web uygulamalar ile hizmet vermektedirler.
  • Firmanıza özel Web Site Tasarım ve kurumsal çözümlerle geliştirebileceğimiz mobil web uygulamaları sayesinde iOS ve Android işletim sistemlerine uygun mobil web siteniz iletişiminizi ve işlemlerinizi kesintisiz ve hareketli olarak uygalamalarda işlemlerinizi yapma imkanı sunacaktır.

Responsive Mobil Uyumluluk

Web Site Tasarım Bilgisayar,tablet ve ANDROİD-İOS mobil telefonlarda uyumlu görünüm sağlayan projeyi tasarlıyoruz.

-------------------------------------------------- 

Firma Renk-Görüntü Kalitesi

Web Site Tasarım, Firmaya uygun renk seçimi yapılarak görüntü kalitesini yükselterek firmaya en uyumlu projeyi dizayn ediyoruz.

---------------------------------------------------

Profesyonel Kodlama

Web site kodlama ve profesyonel programlar aracılığıyla dizayn etmekteyiz.

---------------------------------------------

Hızlı ve Dinamik

Web Tasarım Kodlama ve programlarla tasarladığımız projelerinizi ilk aşamadan son aşamasına kadar Hızlı ve Dinamik olmasını göz önünde bulundurarak tasarlıyoruz.

------------------------------------------------


MÜŞTERI HIZMETLERI

   0850 303 0 830

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.